95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

Kastamonu'da akşam saatlerinde başlayan ve sabah saatlerine kadar devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 9
Adsiza4cec29cd2b70a6b.png
Ana Sayfa Gündem, Spor 24 Aralık 2020 529 Görüntüleme

İNEBOLUSPOR DESTEK BEKLİYOR

Hentbol denildiği zaman akla şüphesiz ilk başta Kastamonu ili geleceği aşikar.Hentbol dalında memleketimizi temsil eden takımlarımızın memleketimizin ismini büyük başarı ile duyurması bunun en güzel nedeni.
Memleketimizi Hentbol 2.liginde temsil eden Reis Gıda İneboluspor Erkek Hentbol takımının grubu belli oldu.2020-2021 sezonunda B grubunda yer alacak İneboluspor’un rakipleri; Alfa İhtisas Spor-1955 Batman Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Tatvan Belediyespor-Kızıltepe Spor Lisesispor-Yalavo Zirve Gençlikspor-Festival Halk Dansları Gsk ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi takımları oldu.
15 Ocak tarihinde start alacak olan Hentbol Erkekler 2.liginde Reis Gıda İneboluspor’un tek hedefi 1.lige çıkmak.
Sosyal Medya ortamında yapılan açıklamaya göre; Reis Gıda İneboluspor’un hem Hentbol 2.liginde yer alacak olan hentbol takımının hemde Kastamonu Amatör liginde yer alacak olan futbol takımının formaları kulübe destek amacıyla satışa sunuldu.
Her zaman dile getiriyoruz yine belirtelim; Destek Destek Destek!
Destek olmadan olmaz.
İmkanlarımız dahilinde İneboluspor’a destek olalım.
2020-2021 Sezonunda memleketimizi Hentbol 2.liginde temsil edecek olan Reis Gıda İneboluspor’a oynayacağı tüm müsabakalarda canı gönülden başarılar diliyorum..

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil