95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

Kastamonu'da akşam saatlerinde başlayan ve sabah saatlerine kadar devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 9
Adsiza4cec29cd2b70a6b.png
Ana Sayfa Spor, Yazarlar 1.12.2020 1008 Görüntüleme
EMRAH DEMİRÖZ

Kastamonu Birinci Haber / Spor Yazarı

FUTBOL BU ! YENMEKTE VAR YENİLMEKTE..

FUTBOL BU ! YENMEKTE VAR YENİLMEKTE..

Gmg Kastamonuspor dün Sivas Belediyespor’a konuk oldu.Oldukça gergin geçen müsabaka ev sahibi takımın 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.Ev sahibi takımın golleri 3.dakikada Ali Say, 89.dakikada Mehmet Fatih Ayık’dan geldi. Karşılaşmadan mağlup ayrılan takımımızın puanı 12’de kaldı ve 15.sırada yer aldı.

Karşılaşmanın 34.dakikasında aldığı dirsek darbesi sakatlanan futbolcumuz Eren Evin yerini Kerem İmamoğlu’na bıraktı.Eren kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi buradan sunarken, bu pozisyonun es geçilmesi ortamın gerilmesine sebep oldu. Futbol bu yenmek de var yenilmekte.

Hiç bir takım yoktur her maç kazanan.Futbolun güzelliğide burdadır. Kastamonuspor iş adamlarından destek görmediği gibi maç sonu yorumlarda da destek görmediği ne yazık ki ortada.Maç kazanılır ya da kaybedilir bunlar futbolun içinde olağan şeyler ama her kaybettiğimizde ”bu takım küme düşer” , ” bu takimdan bir şey olmaz ” yorumları oldukça üzücü, evet bizde üzülüyoruz evet bizde kızıyoruz ama bu yorumları sadece bizlerin değil futbolcu kardeşlerimizinde gördüğünü unutmamak gerek.

Yıkıcı değil yapıcı yorumlar yapalım. Trilyonluk bütçeye sahip olupta sahada başarı gösteremeyen bir çok takımı örnek gösterebiliriz.Bu sezon Kastamonuspor’un da ne şartlar altında kurulduğunu bilmeyen yoktur heralde. Her ne olursa olsun destek olalım bu takıma başka Kastamonuspor’un olmadığını unutmayalım. Varsa da söleyin bilelim destek olalım..

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil