95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

95 köy yolu kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

Kastamonu'da akşam saatlerinde başlayan ve sabah saatlerine kadar devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 9
Adsiza4cec29cd2b70a6b.png
Ana Sayfa Spor, Yazarlar 24.11.2020 1590 Görüntüleme
EMRAH DEMİRÖZ

Kastamonu Birinci Haber / Spor Yazarı

KASTAMONU SİZİNLE GURUR DUYUYOR..

📌 KASTAMONU SİZİNLE GURUR DUYUYOR..

Memleketimizi Ehf Avrupa Liginde gururla temsil eden Kastamonu Belediyespor bayan hentbol takımımız Ehf Avrupa Ligi 3.turunda Kastamonu Atatürk Spor Salonunda Macaristan temsilcisi Dvsc Schaeffler takımını konuk etti.Baştan sona kıran kırana geçen mücadeleyi Kastamonu Belediyespor’umuz 31-30 kazanarak Ehf Avrupa Ligi gruplarında mücadele etmeye hak kazandı.Tebrikler Kastamonu Belediyespor Kastamonu sizinle gurur duyuyor.

İlimizi Hentbol Süper Liginde de gururla temsil eden Kastamonu Belediyespor Bayan Hentbol takımımızın Ehf Avrupa Liginde Hangi Grupta olacağı ve rakipleri 26 Kasım Perşembe günü çekilecek olan kura ile belli olacak. Grup maçları 9/10 Ocak 2021 tarihlerinde başlayacak.

Öyle iller vardır ki; Futbol ve Basketbol takımları ile sık sık gündeme gelir. Hentbol denildiğinde akla gelecek olan ilk şehir ise şüphesiz Kastamonu’dur.

Doğruyu sölemek gerekirse önceden futbol kadar ilgimi çekmezdi hentbol, ama Kastamonu Belediyespor öyle başarılara imza attı ki ben dahil tüm kente hentbolu sevdirdi diyebilirim.

İlimizi Hentbol Süper Liginde ve Ehf Avrupa Liginde temsil eden Kastamonu Belediyespor’umuza ve ilimizi Hentbol 1.liginde başarı ile temsil eden Araç Belediyespor’umuza bundan sonraki tüm karşılaşmalarında canı gönülden başarılar diliyorum.

Son olarak; Geleceğimize ışık saçan tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlar Saygı ve Selamlarımı sunuyorum..

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil