Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkeze bağlı Hacı ilyas köyüne 500 metre yakınında akşam saatlerinde çıkan orman yangını köylü
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Spor, Yazarlar 20.11.2020 1174 Görüntüleme
EMRAH DEMİRÖZ

Kastamonu Birinci Haber / Spor Yazarı

PEKİ YA ŞIMDI NE OLACAK..

Covid 19 hayatımızı o kadar olumsuz etkiledi ki yaşam şartlarından tutalım iş sahamıza kadar. Amatör liglerde bundan nasibini aldı. Futbol’dan geçimini sağlayan Amatör ligde boy gösteren Futbolcu arkadaşlarımızın mağduriyeti her ne kadar hat safhada olsada Covid 19 Koronavirüs yüzünden liglerin ne zaman başlayacağı belirsizliği sürmüştü.

Geçtimiz aylarda şartlı olarak koronavirüse karşı önlemler alınarak Ocak ayında liglerin başlayacağı açıklanmıştı.Artan koronavirüs vakaları Ocak ayı içinde liglerin başlayıp başlamayacağı konusunda soru işaretlerini arttırdı. Memleketimizi Bölgesel Amatör Lig 2020-2021 Sezonunda Taşköprüspor ve Kastamonu İl Özel İdarespor takımları temsil edecek.

Ligin ne zaman başlayacağı belli olmadığı için takımların lige hazırlık süreci konusunda nasıl bir yol izleyeceğide merak konusu. Her ilde futbolun sağlıklı bir şekilde oynatılabilmesi için gerekli ekipmanların tam olması, Sağlık ve güvenlik konusunda üst düzey önlemlerin alınması da şart.

Geçimini Futbol’dan sürdüren tüm herkesin mağduriyetini azaltmak için liglerin üst düzey önlemler alınarak en yakın zamanda başlaması dileğiyle.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sporun duayenlerine plaket

Sporun duayenlerine plaket

Hazır Site by Uzman Tescil