Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkeze bağlı Hacı ilyas köyüne 500 metre yakınında akşam saatlerinde çıkan orman yangını köylü
7znXe.png
Ana Sayfa Kastamonu, Siyaset, Spor 26 Ekim 2020 872 Görüntüleme

GMG Kastamonu 1966 spor da 5 Teknik Direktör ile görüşmeler sürüyor

Teknik Direktör Ekrem Al ile yollarını ayıran GMG Kastamonuspor’da arayışlar sürüyor. İlk olarak Yasin Sülün, Yusuf Şimşek ve Ali Tandoğan gibi isimleri gündemine alan kırmızı-siyahlı yönetim daha sonra bu isimlere Levent Eriş, Engin İpekoğlu ve Metin Diyadin’i de seçenekler arasına aldı. Ali Tandoğan, başka bir kulüple anlaşınca temsilcimizin listesinden çıktı.

Yönetimin tüm planlarını Çarşamba günü Gazi Stadı’nda oynanacak olan Bayburt Özel İdarespor karşılaşmasına yeni teknik direktörle çıkmak üzere yaptığı  açıklandı.

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, dün itibariyle 5 isimle görüşme halinde olduklarını açıkladı. Başkan Aygün, “İlk etapta 3 olarak gündeme gelen teknik direktör adayı sayımız 5’e yükselmiş durumda. Yasin Sülün ve Yusuf Şimşek’in yanı sıra Levent Eriş, Engin İpekoğlu ve Metin Diyadin ile de görüşmelerimiz devam ediyor. Ali Tandoğan ise yeni bir kulüple anlaşması gereği şu an için listemizden çıkmış durumda” şeklinde konuştu.

Dün Ankara’ya giden ve çalışmalarını burada devam ettiren GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, bugün veya yarın yeni teknik direktörün Kastamonu’ya gelerek takımın başına geçeceğini ifade etti.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

DİRENDİK AMA OLMADI.

DİRENDİK AMA OLMADI.

Hazır Site by Uzman Tescil