7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Kastamonu, Kültür, Siyaset 16 Ekim 2020 780 Görüntüleme

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan Valiliğimize Ziyaret

16.10.2020
Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Valimiz Sayın Avni Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Kastamonu Milletvekili Metin Çelik,  Spor Toto Başkanı  Bünyamin Bozgeyik, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz, Sosyal İşler ve İletişim Dairesi Başkanı Ali Güneş, Daire Başkanı Tarık Karkınçam, Basın Müşaviri İlhan Demir, Kastamonu Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Hamdi Topal,  İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, Ak Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri eşlik etti.

Makam ziyareti öncesinde “Valilik Şeref Defterini” imzalayan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Valimiz Sayın Avni Çakır tarafından brifing verildi. Brifing sonrası Bakan Kasapoğlu ziyaretlerine devam etmek üzere Valilik Makamından ayrıldı.

KASTAMONU VALİLİĞİ
erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil