Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkeze bağlı Hacı ilyas köyüne 500 metre yakınında akşam saatlerinde çıkan orman yangını köylü
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Spor 13 Ekim 2020 394 Görüntüleme

Doğa GSK’dan imza töreni

Kastamonu voleybolunu 2.Lig Kadınlar Ligi’nde temsil edecek olan Doğa Gençlik ve Spor Kulübü, antrenör Ceylan Güney ve alt yapısından yetişen sporcularla sözleşme imzaladı.

Uzun bir aradan sonra voleybolda ilimize 2. Lig heyecanı yaşatacak olan Doğa Gençlik ve Spor Kulübü, antrenör olarak uzun süredir kulüp alt yapısında görev yapan, farklı kategorilerdeki şampiyonlukların yanı sıra 3 kez Midi ve Küçükler Türkiye Şampiyonası’na ilimizi temsil başarısı gösteren Ceylan Güney ile anlaştı.

Kulüp alt yapısında yetişen sporcuların takımda önemli bir yer tuttuğunu belirten deneyimli antrenör Ceylan Güney, özellikle ilimiz alt yapısında yetişen oyuncuların kulüp bünyesine katmak için çalışmalara başladı.

Güney’in raporuyla da alt yapıdan yetişen Nurcan Kızıldağ, Ece Katırcı, Azra Önder, Elif Nur Güney, Cansu Necla Tek, Duygu Naz Alman, Elifnur Kayıkçı ve Merkez Ortaokulu Gençlik ve Spor Kulübü oyuncusu Ceren Ilgın Gök ile sözleşme imzaladı.

Transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirten Voleybol Şube Sorumlusu Bilal Kunt, alt yapıda büyük emekleri olan sayısız sporcu yetiştiren Ceylan Güney ile anlaşmanın altyapıya verdikleri önemin yansıması olduğunu ve kısa sürede planladıkları sporcuları takıma kazandıracaklarını belirtti.

Kaynak:Kastamonu gazetesi

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil