7znXe.png
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, İlçe Haberleri, Kastamonu 24 Eylül 2020 1417 Görüntüleme

KASİAD GENEL BAŞKANI AYHAN ASLAN; “ tarımda ihracatı geliştirmeliyiz “

KASİAD Eylül ayı yönetim kurulu toplantısının da geniş kapsamlı yatırım amaçlı kooperatif kurulması ile ilgili gündem görüşüldü.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları (KASİAD) Derneği Eylül ayı yönetim kurulu toplantısı yapıldı.
KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı Genel Başkan Yardımcısı DOF Robotics yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mertcan’ın eşi Master chef yarışmasıyla tanınan Güzide Mertcan’a ait AHNA ANATOLIAN CUISINE ait restoranında yapıldı.
KASİAD Genel sekreteri Cemal Şenol’un açılış ve konukların tanıtımı ile gerçekleştirilen eylül ayı yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. Toplantının ev sahipliğini KASİAD Genel Başkan yardımcısı Robotics firması yönetim kurulu Başkanı Mustafa Mertcan; yaptığı açılış konuşmasında; katılımlarından dolayı Genel Başkan Ayhan Aslan ve tüm yönetim kurulu üyelerine toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Toplantıda Teşkilat Başkanı Dr.Av.Fikret Özkan KASİAD tarafından kurulan KASİAD Vakfı hakkında bilgilendirme yaptı.Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar ve yiyecek
KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan Eylül ayı değerlendirme konuşmasında; “ Kastamonu da faaliyetini yapacak kooperatif kurulması hakkında yönetim kurulu ile ilgili görüş alış verinde bulunarak önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşacak olan KASİAD vakfının kurulduğunun müjdesini verdi.Ayrıca konuşmasında sembolik bağış yaparak, vakfa üye olun çağrısında bulundu.Bundan böyle KASİAD ailesine mensup iş adamlarımız yıllardır farklı dernek ve vakıflarda verdikleri öğrenci burslarını bundan böyle KASİAD vakfı tarafından verilecektir ”dedi.
Ülke ekonomisinin gelişmeleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Ayhan Aslan ülkemizin geleceği ve ülke ekonomimiz için tarım çok önemlidir. Bunun için özelikle tarım ihracatını güçlendirmeliyiz “ dedi.
Toplantıda geniş kapsamlı yatırım amaçlı kooperatif kurulmasının ile görüş alış verişinin bulunulmasının ardından toplantı sona erdi KASİAD MEDYA/ ABDULKADİR AKINGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar, yemek yiyen insanlar, masa, yiyecek ve iç mekan

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil