istanbul Kas-Der Genel Merkezine önemli ziyaretçiler.

istanbul Kas-Der Genel Merkezine önemli ziyaretçiler.

Kas-Der Genel Merkezi sosyal medya hesabından yapılan açıklamda şu sözlere yer verildi. Kas-De
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Spor 23 Eylül 2020 3305 Görüntüleme

Gelecek kaygısı olmadan Ömer’in yanındayız

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, pazartesi günü oynanan karşılaşmada rakibinin insafsız müdahalesiyle sakatlanan Ömer Gür’ü telefonla aradı. Gür’e geçmiş olsun dileklerini ileten Aygün, rakip futbolcunun cezasını çekmesi noktasında olayın takipçisi olacaklarını söyledi.

Ömer Gür’ün sakatlığı ile ilgili Cengiz Aygün, “Maçın ve skorun hiç önemi yok. GMG Kastamonuspor maça çıkıp aslanlar gibi oynadı, tabii ki eksiklerimiz var onları da zamanla giderecekler, ben çocuklarımıza sonuna kadar güveniyorum. Ancak sevgili Ömer kardeşime yapılan hareket, futbolla bağdaşan ve sıradan bir hareket değildir. Karacabeyli futbolcu İlyas isimli zavallı mahlûkat yaptığı bu hareketle Ömer kardeşimi biçmiş ve maalesef aldığım bilgiye göre kaval kemiğini kırmıştır. Yapılan bu hareketi esefle kınıyorum ve bilinsin ki bu işin peşini asla bırakmayacağız” dedi.

Cengiz Aygün, “Kardeş kulübümüz Karacabey Spor Kulübü başkanının ve yönetiminin de İlyas denen bu zorbayı etik ve vicdani kurallar çerçevesinde ayrıca cezalandırdığını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu beklentimiz asla kinlenerek ve intikam duygusu gibi basit bir duygu ile girdiğimiz bir beklenti değildir. Bu arzumuzun yegane sebebi; futbolun daha da güzelleşmesi ve güven dairesinde oynanabilir hale gelmesi adınadır. Ömer kardeşime gelince, ameliyat oluyor ve dualarınıza talip. Ben kendisine bir abi ve bir baba olarak söz verdim, yaşadığım müddetçe bu çocuğumuzun gelecek kaygısı olmadan, yanında olacağız” diye konuştu.

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil