ResimLink - Resim Yükle
Cahit  Koçoğlu’nu kaybettik

Cahit Koçoğlu’nu kaybettik

CENAZE TÖRENİ YARIN Kastamonu’nun köklü ailesi Koçoğluların sayılan ve çok sevilen bireyi Cahit Koçoğl
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Kastamonu, Kültür 9 Eylül 2020 351 Görüntüleme

Valilik den Önemli Duyuru..!

“Son günlerde özellikle iş insanlarını telefonla arayıp kendilerini Vali, Vali Yardımcısı, Özel Kalem Müdürü ve benzeri unvanlarla tanıtan dolandırıcıların, solunum cihazı ve tıbbi malzeme ihtiyacı olduğunu, engelli, hasta ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız için yardım kampanyası – sosyal destek projesi vb. başlatıldığını belirterek, verdikleri hesap numarasına para gönderilmesini istedikleri, aradıkları vatandaşlarımızı ikna etmek için de Kastamonu Valiliği logosunu kullanmak suretiyle ürettikleri sahte yazıları/belgeleri sosyal paylaşım sitelerinden ya da elektronik posta yoluyla muhataplarına göndererek vatandaşlarımızı dolandırmaya çalıştıkları ve maalesef bazı girişimlerinde de amaçlarına ulaştıkları yönünde bilgiler alınmaktadır.
​Valiliğimiz ve bağlı kurum ve kuruluşlarının içinde bulunduğu engelli, hasta ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız için oluşturulan herhangi bir yardım toplama ve bağış çalışması olmadığı daha önce de defaatle kamuoyu ile paylaşılmış olup, halen de yukarına belirtildiği şekilde bir yardım toplama faaliyeti bulunmamaktadır.
​Valiliğimiz bu tür olayların tespiti halinde ilgililer hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmaktadır.
Yukarıda belirtilen gerekçelerle kendilerinden telefonla para talep edilen vatandaşlarımızın arayan kişilere itibar etmemeleri, konu hakkında ivedilikle 155 veya 156 numaralı telefonlara bilgi vermeleri zarar görmemeleri açısından önem arz etmektedir.
​Kamuoyuna saygıyla ve önemle duyurulur.”

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil