SON DAKİKA…

SON DAKİKA…

GMG Kastamonuspor’da sıcak gelişme… Ekrem Al dönemi sona erdi GMG Kastamonuspor’da Teknik Direktö
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Spor 31 Ağustos 2020 490 Görüntüleme

EKREM AL; “ALTYAPI ILE BAĞIMIZI KOPARMAYACAĞIZ”

Takımın 2 Eylül’de Kızılcahamam’da kampa gireceğini ifade eden GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, “Maç haftasına kadar orada olacağız. Biz İskenderunspor’u hesaba katıyoruz. Onlarda Kızıcahamam’da olacak. Onlarla maç yapma şansına sahip olacağız. Biraz zor ve kısıtlı bir süreç. Bu kısıtlı süreç içerisinde elimizden geleni yapıyoruz. Alt yapıdan 4 tane futbolcumuzu çıkartacağız. Bu futbolcuları kampta göreceğiz” dedi.
Her zaman alt yapıyı izleyeceğim’ diyen Ekrem Al; “Alt yapı ile çift kale yapacağız. Bağımızı koparmayacağız. Gidiş-gelişler sürekli olarak olacak. Alt yapı hocaları ile toplantı yaptım. Onlardan da yararlanacağız. Alt-üst diye bir ayrım olmayacak. Çocuklarımızı takımın bünyesinde barındıracağız. Bildiğiniz gibi Kastamonu belirli bir seviye gelmiş bir takım. Bu çıtanın altına düşmek istemiyoruz.
“BENİM İÇİN GRUP FARK ETMEZ”
Benim için hangi grupta olduğumuz fark etmez. Benim için en iyi takım, bizim takımımız. O felsefeyi aşılamaya çalışıyorum. Rakiplerimiz bizi hesaba katıyor. Bu kulüp basit düşünülecek bir kulüp değil. 10 futbolcu eksik olsa bile bizim için önemli değil. Biz başarılı oluruz, olamayız ama felsefemiz bu olacak.”

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil