Murat DEMİR’İN BABASI VEFAT ETTİ

Murat DEMİR’İN BABASI VEFAT ETTİ

26. Dönem Kastamonu Ak Parti Milletvekili Sayın Murat Demir'in Muhterem Babası Hasan Demir’in vefatını
7znXe.png
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Kastamonu, Türkiye C. 27 Ağustos 2020 826 Görüntüleme

KASİAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI GEBZE’DE YAPTI.

KARTAL BOMBE EV SAHİPLİĞİNDE KASİAD YÖNETİM KURULU TOPLANTISINI GEBZE’DE YAPTI.
KASİAD GENEL BAŞKANI AYHAN ASLAN;
“ PANDEMİ ÇÖZÜLMEZSE SAVAŞLAR ÇIKAR “

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği(KASİAD) Ağustos ayı olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı.
KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan’ın Başkanlığında KASİAD üyesi sektörünün lideri KARTALBOMBE ev sahipliğinde Gebze dil ovasındaki üretim tesisleri sosyal tesislerinde yönetim kurulu toplantısında bir araya geldiler.
Toplantıya hemşehrimiz Gebze Kaymakamı Mustafa Asım Alkanın da konuk olarak katıldı. Toplantının açılış konuşmasını KASİAD Genel Başkanı bir konuşma yaparak pandemi sürecini değerlendirdi, pandemi sebebiyle üç ay yönetim kurulu toplantısını İnternet üzerinden yaptıklarını ve uzun bir aradan sonra ilk kez bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Güncel ve ekonomik değerlendirmelerde bulunan Başkan Ayhan Aslan; konuşmasında çarpıcı bir değerlendirmede bulunarak; “ Pandemi çözülmezse savaşlar çıkar, değerlendirmesinde “ bulundu.Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Toplantının ev sahipliğini yapan Sektörünün lideri Kartal Bombe Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Ali Kartal; Toplantıya katılan konuklara teşekkür etti. “Birlik ve beraberliğimiz daim olsun dileğinde bulundu”.
Gebze Kaymakamı hemşerimiz Mustafa Asım Alkan’da ;Sanayinin ve ekonominin kalbinin attığı Gebze’de bu kadar yoğu, sektöründe başarılı Kastamonulu İş adamı topluluğunun olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşıyorum”.Birlikten kuvvet doğar birlikteliklerimiz ülkemize ,ilimize hayırlı olacak başarılı işler imza atmanızı diler, sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyor bu zor süreçte kolaylıklar ve başarılar ve sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

“ İş Geliştirme “ konusunda DEİK İş Konseyleri Burka Türk Tarafı Başkanı ve Kocaeli KASİAD Temsilcisi ve Öz Treyler yönetim kurulu üyesi Ahmet Dal,KASİAD Genel Başkan Yardımcısı DEİK İş Konseyleri Avustralya Tür Tarafı Başkanı Mustafa Mertcan yönetim kurulu üyeleri arasında bilgi paylaşımında bulundular.
Kastamonu Üniversitesinin Tubitak destekli elektrikli Otomobil üretimi ile ilgili Koordinatör KASİAD Yönetim kurulu üyesi Atilla Gür; “ Az imkanlarla çok iş yaptıklarını belirterek Atabey gazi proje ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Esan Akü Yönetim kurulu Başkanı Atilla Birmiş, “ Pozitif düşünelim Covid 19’u önümüzdeki süreçte pozitif imkanlara dönüştürmek mümkün Türkiye en kısa zamanda Şaha kalkacaktır” önemli olan enerji motivasyonumuzu düşürmeyelim, bunun içinde pozitif düşünelim “ dedi.Toplantıda KASİAD Yönetim kurulu üyelerinin Kastamonu Temasları ile ilgili Teşkilat Başkanı Dr. Av Fikret Özkan ve Genel sekreter Cemal Şenol bilgi verdiler.Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Aslan,Başkan Vekili Atilla Birmiş,Gebze Kaymakamı Mustafa Asım Alkan,Teşkilat Başkanı Dr.Av.Fikret Özkan,Genel sekreter Cemal Şenol, Yönetim kurulu üyeleri Sezai Alkan,Kubilay Tüfekçi ,Atilla Gür,Ali Dalgıç Ahmet Dal,Kadir Tan,Altan Yavuz,Mustafa Alp,Mustafa Mertcan, Mehmet Ali Emekli,Fikriye Aslan,Basın Danışmanı Abdulkadir Akın,Toplantıya ev sahiplik yapan Kartal Bombe Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kartal,Başkan Yardımcısı Cemalettin Kartal katıldılar.
Konuklara yemek ikramın ardından toplantı sonrası çıkışta firma logolu özel hazırlanmış kahve fincan takımı hediye edildi. Toplantı sonrasında günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.
HABER/FOTOGRAFLAR
1- Foto(Kasiad Genel Başkanı Ayhan Aslan ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mertcan)
2- Kartal Bombe Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kartal
3- Gebze Kaymakamı Mustafa Asım Alkan
4- 4- Öz Treyler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dal
5- Toplantıya katılan yönetim kurulu toplantısından değişik enstantaneler
6- .6- Toplantıya katılan yöneticiler toplu halde

KASİAD MEDYA/ABDÜLKADİR AKIN

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil