Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkez Hacı ilyas koyu yakinlaeinda orman yangını

Kastamonu merkeze bağlı Hacı ilyas köyüne 500 metre yakınında akşam saatlerinde çıkan orman yangını köylü
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, İlçe Haberleri, Kastamonu, Kültür 6 Ağustos 2020 122 Görüntüleme

Kastamonu’daki Firmalara KOBİ Güçlendirme Desteği

Kastamonu’da faaliyet gösteren firmalara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Uluslararası Göç Örgütü (IOM) ve Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tarafından, KOBİ Güçlendirme ve Destek Programı kapsamında destek sağlanacak.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ve Kastamonu İŞGEM tarafından sağlanan proje hazırlama desteğiyle Kastamonu’da faaliyet gösteren Matriks Kimya ve Derya Wood firmaları, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Uluslararası Göç Örgütü (IOM) ve Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) iş birliğinde düzenlenen KOBİ Güçlendirme ve Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazandı.

Kastamonu İŞGEM’de faaliyet gösteren Matriks Kimya ve Derya Wood firmalarının yararlanacağı destek kapsamında, 50 bin TL’ye kadar mikro hibe desteği, iş planı geliştirme, Uluslararası Ticaret Merkezi’nin (ITC) yetkilendirdiği 20 deneyimli danışmandan 1 yıllık danışmanlık desteği ve uluslararası pazarlara erişim imkânı sağlanacak.

Kamuoyu bilgisine saygıyla duyurulur.

Kuzeykent Mah. Kayın Sk. No: 9 37150 Kastamonu Tel. : 0 (366) 212 58 52 Faks : 0 (366) 212 58 55 E-posta : bilgi@kuzka.gov.tr | TC_KUZKA

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil