KASTAMONU SİZİNLE GURUR DUYUYOR..

KASTAMONU SİZİNLE GURUR DUYUYOR..

📌 KASTAMONU SİZİNLE GURUR DUYUYOR.. Memleketimizi Ehf Avrupa Liginde gururla temsil eden Kastamonu Bel
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, İlçe Haberleri, Kastamonu, Kültür 28 Temmuz 2020 550 Görüntüleme

Türk Egitim Sen’den Kamuoyu Bilgisine.

İlimiz basınına da yansıyan ve ilimiz genel yetkili sendikanın Eğitim Bir Sen olduğuna dair haberler doğruyu yansıtmamaktadır. 22 Temmuz 2020 tarihinde
şahsımında imzası olan bir mutabakat metni imzalanmıştır. Bu imza aşamasında ilimizde ve ilçelerimizde üye sayılarını gösteren liste sendikalara dağıtılmıştır. Bu listeler şubemizde incelenmiş kasıtlı olup olmadığını bilemediğimiz 2 büyük hata yapıldığı sendikamızca tespit edilmiştir. Milli Eğitim Müdürlüğümüzde tutanak imzalayan komisyon başkanlığını yapan ilgili müdür yardımcımız aranarak aynı gün 18:00 civarı durum anlatılmış düzeltme talep edilmiştir. Sonrasında bu tespit yazılı olarakta Milli Eğitim Müdürlüğüne aktarılmış ancak hata düzeltilmemiştir. İnancımız o dur ki bu hata düzeltilecek ve gerçek sayılar kamuoyuna aktarılacaktır.
2078 üyesi olduğunu ve Yetkili olduğunu açıklayan ebs nin kayıtlara bizim tespitimiz 48 fazla üye yazılmıştır. Yani gerçek üye sayısı 2030 dur.
Türk Eğitim Sen Kastamonu şubemizin üye sayısı ise 2037 dir.
Yani bu sonuçla bu ilin yetkili eğitim sendikası Türk Eğitim Sen dir.
Bu gerçek bir başarı öyküsüdür. Bu öyküde yerini alan herkes kutsaldır, yüreklidir, sevdadır,huzurdur,adalettir,kul hakkının koruyucusudur, adamlığın ve cesaretin temsilcisidir.
Ben şube başkanı olarak hepsi ile gurur duyuyorum. Biz kocaman bir aileyiz siz ne kadar oyunlarla baskılarla üye yapmaya çalışırsanız çalışın bu çöküşün başlangıcıdır.
Bu efsanenin ana unsurları her biri ayrı ayrı değer olan yönetim kurulu üyelerime kadın komisyonlarımıza İlçe yönetim kurulu üyelerime iş yeri temsilcilerimize Kastamonu Üniversitesinin tüm teşkilatına ve tüm eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu teşkilatın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Var olsun TÜRK EĞİTİM SEN

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil