https://www.facebook.com/1638833199674536/posts/3500759503481887/
Adsiza4cec29cd2b70a6b.png
Ana Sayfa Gündem, Kastamonu, Kültür 27 Temmuz 2020 704 Görüntüleme

KASİAD ‘dan KASTAMONU ZİYARETİ..

Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları(KASİAD) Genel merkez yöneticileri Kastamonu’da bir dizi temaslarda bulundu.
Kastamonu Valisi Avni Çakır’ı (KASİAD) Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri makamda ziyaret etti. Ziyarette KASİAD Teşkilat Başkanı Dr.Av Fikret Özkan,Genel sekreter Cemal Şenol Genel Başkan Yardımcısı Atilla Gür, İş adamıSezai Alkan, Ekrem Çeltik,Recep Tarhana ve Basın Danışmanı Abdülkadir Akın KASİAD Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Katar hazır bulundular.
Vali Avni Çakır KASİAD yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretine teşekkür etti. Vali Çakır “ Önümüzdeki süreçte Kastamonu için el birliği ile hareket ederek Kastamonu’n gelişimine katkı sağlamak adına ortak projelerde birlikte hareket etmeliyiz, STK önemli teşkilatlar önemini biliyorum bende uzun yıllar STK görev aldım diyerek güncel olarak ilk etapta Kastamonu hava alının beklenen rantabl sayıya ulaşması noktasında eşinizi dostunuzu alarak sık sık iş adamı hemşerilerimizi değişik vesilelerle Kastamonu’ya bekliyoruz.”dedi.
KASİAD çalışmaları hakkında bilgi veren Genel sekreter Cemal Şenol ve Teşkilat Başkanı Dr.Av. Fikret Özkan memleketimiz için Valilik ve KASİAD olarak her türlü iş birliğine açık oldukları belirtiler.
KASİAD Yönetimi MHP İl Başkanı Emin Çinar ,THK Şube Başkanı Tahir Altıkulaçoglu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’yü de makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundular. KASİAD Şube Başkanı Ahmet Katar’ın oğlu’ nun düğününe katıldılar. Cansu ve Önder Katarın dününe katılan KASİAD yönetim kurulu üyesi ve Teşkilat Başkanı Dr.Av.Fikret Özkan ve Genel sekreter Cemal Şenol Nikah şahitliği yaparak gençlerin mutluluğuna ortak oldular.
ABDÜLKADİR AKIN(KASİAD MEDYA)

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil