ResimLink - Resim Yükle
KASTAMONU’DA İŞSİZLİK

KASTAMONU’DA İŞSİZLİK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu’da son 10 yılda işsizliğin
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Kültür, Türkiye C., Video Galeri 24.07.2020 1479 Görüntüleme

KASTAMONU’LU SOMER ŞEF.!

SOMER ŞEF “BİZİM BAŞIMIZA BELA OLACAK BU!”

MasterChef Türkiye 2. bölümde özellikle Somer Şef’e benzeyen yarışmacı merakla beklenecek. Tanıtımda yarışmacıyı gören Danilo Şef’in “Somer Abi, ne yapıyorsun orada?” ve Mehmet Şefin “Şoktayım!” sözleri dikkat çekiyor.

Somer Şef’e benzerliği ile dikkat çeken Mehmet Gökçeöz, yeğenlerinin geçtiğimiz sezon haftada birkaç kez kendisini arayıp “Amca televizyondasın ne yapıyorsun orada” dediklerini ifade ediyor. Ankara’da katıldığı kahve festivalinde Somer Şef’e benzerliği dolayısıyla pek çok kişinin ilgisiyle karşılaştığını söyleyen Mehmet Gökçeöz, Somer Şef olmadığını söylemesine rağmen ilgiye engel olamadığını aktardı. Mehmet Şef ise Somer Şef’e benzerliğinin omuzlarına ekstra yük bindirdiğini, dolayısıyla yemeği iyi yapması gerektiği konusunda tatlı bir uyarıda bulundu.

SOMER ŞEF: BİZİM ÇEKİMLER UZUN SÜRÜYOR ARADA BENİ İDARE EDERSİN

Yaptığı yemekle jüri üyelerinin beğenisini kazanan Mehmet Gökçeöz, önlüğünü Somer Şef’in elinden aldı. Somer Şef, bazen çekimlerin uzun sürdüğünü, her gün saat 3 gibi gelip kendisini idare etmesi halinde yemeklerini kendisinin pişireceğini söyleyerek yarışmacıyla şakalaştı.

MEHMET GÖKÇEÖZ KİMDİR?

Aslen Kastamonu’lu olan  Mhmet GÖKÇEÖZ Lise sona kadar kastamonu da yaşamış ve Ailesi ile birlikde Ankara ya göç etmiş. Yarışma ya Ankara dan katılan Mehmet GÖKÇEÖZ  yayın sırasında Kastamonulu olduğunu ve yemek yapmayı Kastamonu da  babaannesinden öğrendiğini söyledi.

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına katılan Mehmet Gökçeöz, Somer Şefe benzerliği ile dikkat çekti. Sosyal medya hesabından yaptığı yemek paylaşımları ile dikkat çeken Mehmet Gökçeöz tıbbi mümesillik ve aynı zamanda DJ’lik yapıyor. Diğer yandan yaptığı paylaşımlardan çok seyahat yaptığı anlaşılan Mehmet Gökçeöz, MasterChef Türkiye’de sonraki tura geçebilecek mi, 16 yarışmacı arasına kalabilecek mi merak ediliyor.

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil