istanbul Kas-Der Genel Merkezine önemli ziyaretçiler.

istanbul Kas-Der Genel Merkezine önemli ziyaretçiler.

Kas-Der Genel Merkezi sosyal medya hesabından yapılan açıklamda şu sözlere yer verildi. Kas-De
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Kastamonu, Kültür 22 Temmuz 2020 1053 Görüntüleme

İL ÖZEL İDARESİNE YENİ ALINAN İŞÇİLERE İLK “ORYANTASYON” DERSİ GENEL SEKRETERDEN

İl Özel İdaresine yeni alınan işçilerin iş yerlerine uyum için yapılan “Oryantasyon” (yönlendirme, yön verme, kılavuzluk etme)çalışmalarında ilk dersi Genel Sekreter T.Zafer Karahasan verdi.
İl Özel İdaresi salonunda yapılan ve işe başlayan 29 kişiye hitap eden Genel Sekreter Karahasan; Kurumumuza hoş geldiniz, hepinize hayırlı olsun dedikten sonra,
Hepiniz üç aşamalı bir elemeden sonra burada bulunmaya hak kazandınız.
Birincisi noter huzurunda çekilen kurada şansınızla, ikinci olarak uygulama sınavında yeteneklerinizle, üçüncü olarak mülakat sınavında kendinizi ifade eden kişiliğinizle buraya geldiniz.
İl Özel İdaresi olarak bu aşamaya kadar sınavlarda hakkaniyetle, adaletle ve liyakatlı olanları almak için büyük özen ve çaba gösterdik.
Yarından itibaren iş yerimizdeki kurumsal kimliğimizi yansıtan verimli, kaliteli, ekonomik çalışmalarla hep birlikte Kastamonu’muza hizmet etmeye başlayacağız, Bundan sonra en büyük referans kendiniz olacaksınız. Dedi.
Genel Sekreter Karahasan sadece iş yeri ile ilgili bilgileri değil iş hayatındaki bazı tecrübelerini de uyum dersinde yeni işe giren gençlerle paylaştı.
Tekrar hepinize hayırlı olsun kazasız belasız nice çalışma yılları dilerim diyen Genel Sekreter Karahasan; uyum konusunda çalışmaların devam edeceğini hizmet içi eğitim sonucunda iş başı yapacaklarını ifade etti.

Haber:Cebrail KELEŞ

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, masa, oturma odası ve iç mekan

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil