SON DAKİKA…

SON DAKİKA…

GMG Kastamonuspor’da sıcak gelişme… Ekrem Al dönemi sona erdi GMG Kastamonuspor’da Teknik Direktö
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Kastamonu, Siyaset 17 Temmuz 2020 708 Görüntüleme

İyi Parti’de Mehmet Çıvgın yeniden aday

İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Mehmet Çıvgın, 26 Temmuz’da gerçekleştirilecek il kongresi öncesinde yeniden aday olduğunu basın toplantısıyla duyurdu.

İl kongresini şölen havasında geçireceklerini söyleyen Mehmet Çıvgın, üç adaylı olması beklenen kongrede adaylardan Muharrem Hasanusta ile güçbirliği yaptıklarını ve iki adaylı olarak seçimlerin olacağını belirtti.

Mehmet Çıvgın’ın adaylığı ve ülke gündemine yönelik açıklaması şöyle:

“İYİ Parti İl Teşkilatı olarak 22 Kasım 2019 tarihinde göreve geldik. Kısa bir zaman sonra partimizin ilçe teşkilatlarının kongre kararlarını alarak 15 Şubat 2020 tarihinden 15 Mart 2020 tarihine kadar merkez ve diğer ilçe teşkilatımızın kongrelerini yaptık. Covid-19 koronavirüs salgını ülkemizin başına bela olduktan sonra genel merkezimizin talimatları gereği devletimizin almış olduğu ‘Evde Kal’ sloganına tabi olduk. Maske ve sosyal mesafe başta olmak üzere toplum sağlığı için alınan kararlara ve kurallara riayet ettik. Ağlı İlçe Başkanlığımızın 27 Haziran’da genel kurulunun yapılması için ilçe seçim kuruluna ve resmi makamlara yazmış olduğumuz genel kurul talebimiz kabul edildi ve böylece 19. ilçe kongremiz olan Ağlı kongremizi 27 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirdik. İl kongremizi, 26 Temmuz 2020 Pazar günü yapmak üzere il seçim kuruluna müracaatımızı yaptık ve kongre ilanımızı verdik. 26 Temmuz 2020 Pazar günü Kastamonu il kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongrede tekrar il başkanlığına adayım.

Benim dışımda 2 tane daha aday vardı. İYİ Partiye gönül vermiş üyelerimiz, delegelerimiz, büyüklerimiz diğer adaylardan biri olan Muharrem Hasanusta kardeşimiz ile birlikte hareket etmeyi önerdiler, bu bağlamda Muharrem Hasanusta kardeşim ekibiyle birlikte bize katıldı ve birlikte seçime girme kararı aldık. Diğer aday arkadaşımız ise Işık Karakavuz’ dur. Yapacağımız il kongremizin hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak’ tan niyaz eder benimle beraber aday olan diğer arkadaşımıza da başarılar dilerim. Bu bir bayrak yarışıdır, Toyumuz kutlu olsun…

“İYİ PARTİ AKLIN VE VİCDANIN SESİDİR”

Ülke olarak ağır bir sınavdan geçiyoruz. İşsizlik almış başını gidiyor, gıda fiyatlarındaki yükseliş vatandaşın canına tak etti. Tarım ve Sanayi ürünleri ithal ediliyor, biran önce yerli üretime geçilmeli. Elektrik ve doğalgaz faturaları el yakıyor. Dolar ve altın fiyatlarındaki yükselişin önüne geçilemiyor. Vatandaşın gerçek gündemi geçim derdi. Baroların bölünmesi, Çoklu Baro Sistemi, Halkın güvencesiz, savunmasız bırakılması değil, hukukun baş tacı edildiği bir Türkiye anlam kazanacaktır. Memur ve işçinin kıdem tazminatı, diğer adıyla emekli ikramiyesine göz dikenlere oy moy yok… Herkes bilsin ki İYİ Parti aklın ve vicdanın sesidir. Partimizin önceliği; milletimizin huzuru, refahı, güvenirliği ve mutluluğu için gayret göstermektir. İl kongremiz bir şölen havasında geçecektir. Güçlü yönetimler oluşturarak, önümüzdeki dönemlerde yapılacak seçimlere hazır ve iddialı girerek partimizi iktidara taşıyacağız, güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçeceğiz, hak, hukuk, demokrasi mücadelesinde hakikat savunucusu Liderimiz Sayın Merak Akşener’e selam olsun. Türk milliyetçiliğini başımıza taç etmek için tek çare; İyi Parti’dir. Ne Mutlu Türküm Diyene…”

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil