ResimLink - Resim Yükle
KASTAMONU’DA İŞSİZLİK

KASTAMONU’DA İŞSİZLİK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu’da son 10 yılda işsizliğin
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Spor 2 Temmuz 2020 963 Görüntüleme

OĞUZ ÇİFTÇİ’DEN AÇIKLAMA

ResimLink - Resim Yükle

GMG Kastamonuspor Taraftar Sorumlusu Oğuz Çiftçi’den değerlendirme…
Açıklama aynen şöyle; “Türkiye Futbol Federasyonu dün yaptığı açıklama ile 2 ve 3. Lig’lerin tescil edildiğini açıkladı. Yine o açıklamada tescil formatının ilerleyen günlerde açıklanacağını ifade edilmiştir. Yeşil sahalarda oynanan oyuna gönül vermiş olan taraftalar liglerin sezon başı belirlenen statüye uygun bir şekilde Play-Off oynatılarak tamamlanmasını talep ediyoruz. Aksi bir davranışın haksız rekabete yol açağı ve sezon boyunca maddi olarak futbola yatırım yapan GMG Kastamonuspor’umuz ve diğer takımkarın emeğine haksızlık olacağı görüşündeyiz.
Ancak futbol kamuoyunun ortak görüşüne rağmen Türk futbolunu yönetenlerin üst lige çıkacak takımları ‘yeşil sahada’ değil ‘Masa başında’ belirleme arzusunda olduğunuda hayretle takip etmekteyiz. Bu nedenle futbolumuzu yönetenleri şimdiden uyarıyoruz. İlerleyen günlerde açıklanacağınız format ile Play-Off bile oynatmadan üst lige çıkacak takımları ‘Masa başında’ tayin etmeye kalkarsanız bu kararın altında kalırsınız.
Kırmızı-siyahlı renklere gönül veren taraftarlar olarak kulübümüzün, Onursal Başkanımız Cengiz Aygün’ün, kulüp başkanımız Enes Ege Aygün’ün ve yönetim kurulumuzun atacağı her adımın destekçisi olacağımızı belirtmek isterim.
Şehrimizin en büyük markası olan GMG Kastamonuspor’umuzun haksızlığa uğramaması için başta sayın Valimiz Avni Çakır, milletvekillerimiz Hakkı Köylü, Metin Çelik, Hasan Baltacı, Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu olmak üzere bütün vatandaşlarımızı takımımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz.”

Kastamonu Nasrullah Gazetesi

ResimLink - Resim Yükle

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil