ResimLink - Resim Yükle
25.Cide Rıfat Ilgaz Sarı Yazma Kültür ve Sanat Festivali Yapıldı.

25.Cide Rıfat Ilgaz Sarı Yazma Kültür ve Sanat Festivali Yapıldı.

Şair ve yazar Rıfat Ilgaz'ın anısına bu yıl 25.'si düzenlenen "Cide Rıfat Ilgaz Sarı Yazma Kültür ve Sana
7znXe.png
Ana Sayfa Gündem, Spor 29 Haziran 2020 1062 Görüntüleme

Başkan AYGÜN;Büyük risk

Gün Medya Grup Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) aldığı ‘Lige Devam’ kararını değerlendirdi.

Alınan karara saygı duyduklarını söyleyen Başkan Aygün, “Ancak beklediğimiz bir karar değildi. Bizim düşüncemiz; Play-Off sistemi ile ligin en kısa sürede tamamlanmasıydı” dedi.

Hem yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) etkisini kaybetmemesinden hem de mevsim şartlarını düşünerek Play-Off talebinde bulunduklarını dile getiren Enes Aygün, “Play-Off sistemi dememizde ki en büyük amaç ise; hem mevsim şartları, hem de koronavirüsün etkisini kaybetmemesiydi. Bu süreçte bütün takımlara başarılar diliyorum. Alınan kararın tekrardan hayırlı olmasını diliyor, sorunsuz bir şekilde ligin tamamlanmasını temenni ediyorum” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun gelecek sezon için de planlama yaptığını düşünmek istediklerini de söyleyen Aygün, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye Futbol Federasyonu, böyle bir karar verdiyse eminim ki gelecek sezon için de belirli bir plan ve program düşünmüştür. Ancak beni burada düşündüren konu, maçların deplasmanlı oynanması ve havaların aşırı sıcak olmasıdır. Uçak seyahatleri, konaklamalar ve benzeri olaylar büyük bir risk barındırıyor. Yine yüksek sıcaklıkta oynanacak maçlar, futbolcularımızı kuşkusuz çok olumsuz etkileyecek. Onun dışında gelecek sezon ile ilgili bir kaygım yok. Dediğim gibi bu kararı alan Türkiye Futbol Federasyonu gelecek sezon için de planını ve programını yapmıştır diye düşünüyorum. En azından umut ediyorum.”

ResimLink - Resim Yükle

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil