ResimLink - Resim Yükle
Cahit  Koçoğlu’nu kaybettik

Cahit Koçoğlu’nu kaybettik

CENAZE TÖRENİ YARIN Kastamonu’nun köklü ailesi Koçoğluların sayılan ve çok sevilen bireyi Cahit Koçoğl
7znXe.png
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 26 Haziran 2020 1191 Görüntüleme

Hayati Hamzaoğlu’dan dikkat çeken değerlendirme

Hamzaoğlu: Belediye’nin geçmiş dönem yaptığı bütün arsa takasları ve arsa satışları bir bir incelenmelidir…

 

HAYATİ Hamzaoğlu, Kastamonu’da son dönemde gündem olan arsa satışlarına ilişkin dikkat çeken bir değerlendirme yaptı. Hamzaoğlu, değerlendirmesine sosyal medya hesabında yer verdi.

Derhal bir komisyon kurulup, Belediye’nin geçmiş dönem yaptığı bütün arsa takasları ve arsa satışlarının bir bir incelenmesini öneren Hayati Hamzaoğlu: “Yeniden fiyat değerlendirmeleri yapılıp arsaların yüzde kaçla gittiği ortaya çıkmalıdır. O zaman rant net ortaya çıkacaktır. Halk bunu mutlaka görmelidir. Hukuken kılıfına uysa da, vicdanlarda olanlar netleşmeli” diye konuştu.

HAYATİ Hamzaoğlu, Kastamonu’da son dönemde gündem olan arsa satışlarına ilişkin dikkat çeken bir değerlendirme yaptı. Hamzaoğlu, değerlendirmesine sosyal medya hesabında yer verdi.

Derhal bir komisyon kurulup, Belediye’nin geçmiş dönem yaptığı bütün arsa takasları ve arsa satışlarının bir bir incelenmesini öneren Hayati Hamzaoğlu, şu cümleleri kullandı: “Ben bu rant hesaplarını, kurulan tezgahları halkımıza 6 yıl önce mahalli seçimlerde bir bir anlattım, ama bazı  dürüst insanları inandıramadım. 5 yılın sonunda takke düştü kel göründü, efendiler, rantı paylaşamayıp topu birbirinize atarak yeni yalanlarla neyin savunmasını yapıyorsunuz. Bu işlerin kokusu memleketi sardı, halkımız gereğini yaptı. Yalanla iftirayla savunma yapmak nafile kurtuluşunuz yok, millet her şeyin farkında kendinizi yormayın! Kul hakkı yetim hakkı burada kılıfına uysa da, huzuru mahşerde mutlaka ödenecek, kendinizi boşuna kandırmayın! Bir komisyon kurulup belediyenin geçmiş dönem yaptığı bütün arsa takasları, arsa satışları bir bir incelenmeli, yeniden fiyat değerlendirmeleri yapılıp arsaların yüzde kaçla gittiği  ortaya çıkmalı, o zaman rant net ortaya çıkacaktır. Halk bunu mutlaka görmelidir. Hukuken kılıfına uysa da, vicdanlarda olanlar netleşmeli.”

Kaynak: Nasrullah Gazetesi

erdo

Yorumlar

Hazır Site by Uzman Tescil