www.kastamonubirincihaber.com kastamonuhaber kastamonudan haber birincihaber bizden haber kastamonugazeteleri haberler.com
Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam


TEMA KOLEJİ’NDEN SPONSORLUK DESTEĞİ
TEMA KOLEJİ’NDEN SPONSORLUK DESTEĞİ

TEMA KOLEJİ’NDEN SPONSORLUK DESTEĞİ
+ -
Reklam

TEMA KOLEJİ KASTAMONU BASKETBOL SPOR KULÜBÜMÜZE SPONSOR OLDU

Vizyonu; öğrencilerini mutlu ve erdemli bireyler olarak yetiştiren ve toplum olma yolunda geliştiren, özgün ve seçkin bir eğitim kurumu bilim, spor ve sanat dallarına her zaman önem veren Tema Koleji, öğrencileri akademik başarısı ile birlikte spor alanında da destekliyor.

Ankara’da sahip olduğu 4 kampüs ile eğitim ve öğretim anlayışını başarı ile sürdüren ve ilimize de bu yıl aynı anlayışı yansıtacak olan Tema Koleji, Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüze destek kararı alarak şehrimizde kalıcılığının ilk hamlesini gerçekleştirdi.

Bu anlayışla ilimizin en fazla lisanslı basketbolcusuna sahip, 10 sezondur çalışmalarını yerel ve ulusal bazda kaliteli bir şekilde ve başarı ile sürdüren Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz ile Tema Koleji sponsorluk anlaşması imzaladı.

Anlaşma ile Tema Koleji, 2019-2020 sezonu faaliyet programında yer alan ve Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün toplam 12 takımdan oluşan alt yapı takımlarının ana sponsoru oldu.

KBSK U16 TAKIMIMIZ TEMA BÜNYESİNDE

Tema Koleji ile Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının yanı sıra bir destek de kulübümüzün U16 Erkek A Takımı sporcuları için gerçekleştirildi.

KBSK U16 A Takım sporcularımızın büyük bir kısmı tam burslu olarak Tema Koleji bünyesine katıldı.

Öğrencilerin sporda sağladığı başarıyı akademik başarıyla da pekiştirmelerini hedefleyen Tema Koleji, kulüp sporcularımıza sağladığı spor başarı bursu ile 4 yıl boyunca U16 sporcularımıza eğitim desteği verecek.

KBSK U16 sporcularımız yapacakları kulüp faaliyetlerinin yanı sıra Okul Spor Faaliyetlerinde de Tema Koleji takımının formasını terletecek.

Sporcularımız, Tema Koleji’nin alanında uzman deneyimli eğitim kadrosu ile üniversite sınavına hazırlanırken aynı zamanda ilgilendikleri spor ya da sanat dallarından uzaklaşmalarına gerek kalmadan lise eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıklarını gösterme fırsatı bulacak.

Haber: kastamonubasketbolsk.org
Bu haber 236 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI