www.kastamonubirincihaber.com kastamonuhaber kastamonudan haber birincihaber bizden haber kastamonugazeteleri haberler.com
Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam


“Rol model olmak istiyorum”
Cengiz Aygün, Kastamonulu iş adamlarına rol model olma amacını taşıdığını kaydetti.

“Rol model olmak istiyorum”
+ -
Reklam

Kastamonu’da medya, spor, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetimlerin içinde bulunduğu birçok alana maddi destek sağlayan Cengiz Aygün, bu alanda Kastamonulu iş adamlarına rol model olma amacını taşıdığını kaydetti.

Kastamonu’dan ticari ya da siyasi bir beklentisinin olmadığına dikkat çeken iş adamı Cengiz Aygün, “Ben Kastamonu’nun çocuğuyum, her Kastamonulu iş adamının yapması gerektiği gibi ilime, karınca misali bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Kastamonu’nun çok şeye ihtiyacı var. Çok zenginim diye bir iddiam yok, sade bir vatandaşım. Benden kat kat zengin iş adamlarımız var, belki onlar da bu vesileyle ‘Biz unutmuştuk, Cengiz bize hatırlattı’ der ve benim yaptıklarımın 10 mislini yaparlar.” dedi.

Annesinin vefatı sonrası Kastamonu’yla olan bağının daha çok arttığını vurgulayan Aygün, “Annem de babam da Kastamonulu, yıllar önce İstanbul’a gitmişler ben de orada doğdum. Memleketimize bu kadar sık olmasa da devamlı geliyorduk. Dostlarımızın teşvikleri sonucu destek sağlamaya başladım. Ancak en büyük etken 6 ay önce annemin vefatı oldu. Annem Honsalar’ın girişinde doğmuş bir insan onun vefatından sonra İstanbul’da doğup yaşamış olsam da köklerimin bulunduğu Kastamonu’ya daha çok aidiyet duygusu hissettim.” diye konuştu.
Kaynak: istemonu Gazetesi

Editör: Kastamonu Birinci Haber

Bu haber 2351 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI