www.kastamonubirincihaber.com kastamonuhaber kastamonudan haber birincihaber bizden haber kastamonugazeteleri haberler.com
Reklam
Bugun...
Reklam
Reklam


Murat Başesgioğlu (KASGEG) Kastamonu Şube Dernek ofisini ziyaret etti.

Murat Başesgioğlu  (KASGEG) Kastamonu Şube Dernek ofisini ziyaret etti.
+ -
Reklam

İçişleri, Çalışma ve Devlet Eski Bakanımız sn. Murat Başesgioğlu Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) Kastamonu Şube Dernek ofisini ziyaret etti. Ziyarette KASGEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, KASGEG Kastamonu Şube Başkanı Av. Özgür Ergülenoğlu KASGEG Kastamonu Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda dernek üyesi hazır bulundu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Zafer Küçükşabanoğlu; “Sayın Bakanımızla gerek Kastamonu ile ilgili konularda gerekse de kişisel ziyaretlerimizde sık sık bir araya geliyoruz. Kendisi sağ olsun bugüne kadar hep bizim yanında oldu. Fikir ve tecrübeleri ile derneğimize hep katkı sağladı. Kendisinin Kastamonu açısından önemli bir yeri bulunmaktadır. 28 yıllık aralıksız milletvekilliği ve Bakanlık yapması ve memleketimize bu şekilde önemli hizmetler vermesi oldukça önemli. Bizler KASGEG olarak Kastamonu’nun sorunlarını sık sık gündeme getirerek çözüm yolları konusunda düşüncelerimizi belirtip, verilen sözlerin takipçisi oluyoruz. Bundan sonra da bu görev ve sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Yakın zamanda KASGEG Danışmanlar Kurulu oluşturacağız. Sayın Bakanımızın da bu kurul da yer almasını ve fikir ve tecrübeleriyle bundan sonra oluşturacağımız projelerde derneğimize ve Kastamonu’muza destek olmasını talep ediyoruz.” dedi.

Ziyarette konuşan KASGEG Kastamonu Şube Başkanı Av. Özgür ERGÜLENOĞLU, “Sayın Bakanımıza nazik ziyaretlerinden ötürü KASGEG üyeleri adına ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Derneğimizde memleketimiz Kastamonu’ya gerek kendi meslek kollarında gerekse de siyasi alanda hizmet eden çok sayıda üyemiz bulunmaktadır. Sayın Bakanımız devletimiz ve ülkemiz adına oldukça önemli vazifelerde bulunmuş bir devlet adamıdır. Bizlere aktaracağı tecrübelerin bundan sonraki çalışmalarımız açısından son derece önemli olacağı kanaatindeyim. Bizlere Kastamonu’nun sorunlarını ve bunlara ilişkin çözüm önerilerimizi bulduğumuz her platformda dile getirdik, hala da getiriyoruz. Bundan sonra da bu görev ve sorumluluğumuzu sn. Bakanımızın da destekleriyle yerine getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ziyarette Genç Girişimcilere siyasi tecrübelerini ve hayat deneyimlerini aktaran Murat Başesgioğlu; “Derneğinizi yakından takip ediyorum. KASGEG Kastamonu’da bulunan diğer derneklerden oldukça farklı ve memleketi için gerçekten somut katkılar üreten bir dernek. Her görüşten ve farklı meslek grubundan gelen üyelerden oluşması ve siyaset üstü olması oldukça kıymetli. Zafer kardeşimizin de Ankara ve İstanbul’da çok güzel ve güçlü bir çevresi var. Bu da sizler ve Kastamonu için büyük avantaj. Benim gibi kişilerin artık yol gösterici olması, tecrübelerini gençlere aktarması gerekiyor. Ben kendime artık böyle bir sorumluluk yükledim. Kastamonu’nun artık birlik olması ve merkezden değil Kastamonu’dan yönetilmesi gerektiğine inanıyorum. Kastamonu’da görev yapan Belediye Başkanı, Milletvekilleri, Kent Konseyi, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ortak bir vizyon ve hedef koyup bu doğrultuda hep birlikte hareket etmeliler. Kastamonu’nun gelişimi ve kalkınmasının buna bağlı olduğunu

düşünüyorum. Burada Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) olarak size çok önemli bir görev ve sorumluluk düşüyor. Sizler bu şehrin geleceğisiniz. Bu ortak hedefleri sizlerle beraber hep birlikte gerçekleştireceğiz. KASGEG’in Danışmanlar Kurulu Üyeliği teklifinden son derece mutlu oldum. Bugüne kadar yanınızda olduğum gibi bundan sonra da tecrübe ve desteklerimle sizlere katkı vermeye devam edeceğim.” dedi.

Yaklaşık 2 saat süren ziyaret sonrası KASGEG üyeleri ve Murat Başesgioğlu birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler ve ziyaret sona erdi.
Kaynak: KASGEG

Editör: Kastamonu Birinci Haber

Bu haber 1178 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI