www.kastamonubirincihaber.com kastamonuhaber kastamonudan haber birincihaber bizden haber kastamonugazeteleri haberler.com
Bugun...
Reklam
Reklam


Kastamonu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23.Olağan Genel Kurulunun Toplantısı yapıldı.
Kastamonu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23. Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

 Kastamonu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23.Olağan Genel Kurulunun Toplantısı yapıldı.
+ -
Reklam

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya aynı zamanda Kastamonu Milletvekilleri Metin Çelik, Hasan Baltacı, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kastamonu Defterdarı İhsan Mintaş, Kastamonu SMMM Odası Başkanı Yaşar Özdemir ve yönetimi,  Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler katıldı.

Genel kurulunun ülkemize, İlimize ve İlimizde görev yapan serbest muhasebeci ve Mali müşavirlere hayırlı olmasını dileyen Vali Karadeniz konuşmasının devamında;” Yaptığınız iş bizim için çok kıymetli. Yaptığınız iş ülkemiz ekonomisi açısından da oldukça çok önemli, çünkü vergi ne kadar çok toplanırsa ülkemizin gelişimi de o kadar hızlı olacaktır ve ilerlememizde o kadar hızlı olacaktır. Sonuçta hep beraber güçlü olacağız demektir. Bu sürece aracılık eden meslek grubu olarak sizleri ayakta tutmak, güçlü tutmak da hepimizin boynunun borcu olmalıdır diye düşünüyorum. Yarın oluşturacağınız yönetim kuruluda ilimiz ekonomisine inanıyorum ki önemli bir şekilde güç verecektir. Ben tekrar genel kurulunuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki protokol tarafından Mali müşavir olan katılımcılara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı takdim edildi.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 
Editör: Kastamonu Birinci Haber

Bu haber 1297 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI