ResimLink - Resim Yükle

  Kastamonu 'da 38 bin civarında vatandaş ikametlerinde izolasyona alındı. Kastamonu İl Sağlık
Ana Sayfa EĞİTİM, GÜNDEM 26 Mart 2020 2283 Görüntüleme

GÜVEN-TUR DAN AÇIKLAMA

KASTAMONU İLİNDE TATİL SÜRESİ SERVİS ÜCRETLERİ
HUSUSUNDA AÇIKLAMA

Bilindiği üzere ; ilimizde 2019-2020 Eğitim ve öğretim dönemi için öğrenci servis taşıma ücretleri yarı yıl tatil ücreti ve 1’ er haftalık kasım ve nisan tatili ücretleri daha önceden öğrenci taşıma sözleşmelerimizin 5. Madde e bendinde belirtildiği şekilde sezon başında eğitim ve öğretim dönemi boyunca yapılacak taşımadan peşin olarak düşülüp kalan ücret 9 eşit taksite bölünmesi şeklinde belirlenmiştir.
covid 19 (korona virüs) salgını sebebi ile tatile giren okullarımızda ilk hafta tatilinin (nisan ayı ara tatilinin 16-20 mart 2020 ) nisan ayı ara tatilinin öne çekilmesi şeklinde gerçekleştiği bildirlimiştir.
Bu karara istinaden ilk hafta tatili ücretini (1 haftalık ücret yani aylık ücretin ¼ ü) servisçilerimizin velilerimizden alacaklı olduğu açıktır, bunun haricinde velilerimizden hali hazırda herhangi bir alacağımız yoktur. Okulların açılacağı tarih netleşmesi durumunda ilerisi için alınacak meblağ gün sayısı hesaplanarak ve sadece bir haftalık ücret ilave edilerek velilerimizden talep edilecektir..Bilgilerinize…

Güventur Karayolu.yolu Yolcu Taşıma.Koop. Başkanı
Faruk İSLAMOĞLU

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil