ResimLink - Resim Yükle
Ana Sayfa DÜNYA, EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SPOR 23 Mart 2020 8823 Görüntüleme

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Galatasaray Spor Kulübü ikinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak’ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır.

İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir.
Albayrak Ailesi’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Galatasaray Spor Kulübü

Galatasaray Spor Kulübü ikinci başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak, eşi Sayın Şükran Albayrak ve Galatasaray camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Gelecek iyi haberleri en kısa zamanda almayı temenni ediyoruz.

Galatasaray’da Abdurrahim Albayrak’ın ardından Teknik direktör Fatih Terim, koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Fatih Terim yaptığı paylaşımda, ”Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere…” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil