www.kastamonubirincihaber.com kastamonuhaber kastamonudan haber birincihaber bizden haber kastamonugazeteleri haberler.com
Bugun...
Reklam
Reklam


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yeni Binasına Taşınıyor
Modern şartlarda ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmetlerinin daha ulaşılabilir olması noktasında 06.04.2019 (Pazartesi) tarihinden itibaren Saraçlar Mahallesi Sanat Okulu Caddesi No:28 ‘e taşınarak yeni binasında hizmet vermeye başlanacağı bildirildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yeni Binasına Taşınıyor
+ -
Reklam

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kastamonu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah SAVAŞ, yeni hizmet binasına taşınan İl Müdürlüğünün çağın gerektirdiği teknoloji ile donatıldığını ve çok daha erişilebilir bir bina olduğunu belirtti.

Savaş, ”Aile bütünlüğünün korunması ve aile refahının artırılmasına yönelik sosyal hizmet faaliyetlerimizi artık yeni yerimizde yürüteceğiz. Yeni hizmet binamızda vatandaşlarımıza çok daha kaliteli hizmet vermeye başlıyoruz. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarımız tarafından İl ve ilçelerimize bağlı kayıtlı hizmet verdiğimiz ortalama 4 bin ailemizin dosyası bulunmaktadır. Günlük ortalama 250 kişinin gelip gittiği bir mekân olacaktır. Burada vatandaşlarımıza çok güzel ve hayırlı hizmetler yapılacak. 5158 m²’lik kurulum alanımız ve 80 personelimiz ile sosyal devlet anlayışının gereği olarak çok daha yoğun bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Amacımız hızlı ve kısa yoldan vatandaşlarımıza hizmet götürebilmek. Yeni hizmet binamızın ülkemize, milletimize ve Kastamonu’muza hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.”

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Adres: Saraçlar Mahallesi Sanat Okulu Caddesi No:28 Merkez / Kastamonu Tel: 0366 214 92 18 – 212 42 62
Kaynak: aacaar37@gmail.com>

Editör: Kastamonu Birinci Haber

Bu haber 1261 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI